כך נערכה קרן מנדל להמשך הכשרת מנהיגות ומצוינות ולמידה מרחוק בשיתוף GTC

ימי הקורונה: קרן מנדל-ישראל ממשיכה גם בימים אלו את תוכניות הלימודים כסידרן באמצעות מערכות למידה מרחוק והפעלת יישומים מבוססי הענן של מיקרוסופט

קרן מנדל-ישראל, שמפעילה תוכניות הכשרה למנהיגות, המפעילה בין היתר את הפרויקט היוקרתי מכון מנדל למנהיגות, ממשיכה גם בימים אלו את תוכניות הלימודים ו-300 התלמידים מממשיכים בלימודים כמעט סדירים באמצעות מערכות למידה מרחוק והפעלת יישומים מבוססי הענן של מיקרוסופט.

משה דרורי, מנמ"ר הקרן, המעסיקה מעל 100 עובדים בשלושה מרכזים בארץ, אומר, כי משבר הקורונה תפס אותם די מוכנים. זאת, בין היתר, בעקבות פרויקט רחב היקף של הטמעת פתרונות ענן ולימוד מרחוק, שבוצע בשיתוף עם חטיבת התוכנה של קבוצת גטר, GTC. הפרויקט כלל מעבר לאופיס 365 והרחבת פתרונות העבודה המתקדמים של מיקרוסופט על בסיס TEAMS, שבמסגרתו הוטמעו פתרונות המספקים למערך הלימודים של יחידות הקרן פלטפורמות לניהול הכיתות, שיתוף ההדרכות והפעלת קשרי עבודה", מסביר דרורי. "אף אחד לא צפה כמובן משבר כמו הקורונה", הוא אומר, "אבל העובדה שבפועל הלימוד המקוון אצלנו כבר פועל למעשה שנתיים, המעבר בתחילת שנת הלימודים לענן ולאופיס אפשר לנו להמשיך את תוכניות הלימודים שלנו עם התלמידים בצורה מקוונת, בהתאמה כמובן לפלטפורמות ולכל התלמידים", אומר דרורי.

גם בהיבט הפנים ארגוני, נערכה קרן מנדל, להמשכיות עסקית. "כל העובדים שלנו במחלקות השונות עובדים מהבית, כולל כספים ומינהלה, ובכך אנו יכולים להמשיך לעבוד כאילו היינו פה במטה הקרן בירושלים", אומר דרורי.

 

קרן מנדל-ישראל היא קרן פילנתרופית שהקים מורטון מנדל ז"ל בשנת 1991. ב-25 השנים החולפות הצמיחה הקרן, באמצעות תוכנית בית ספר מנדל למנהיגות, יותר מ-400 בוגרים, שממלאים כיום תפקידי מפתח במערכת החינוך בישראל, במלכ"רים וברשויות השלטון הלאומיות והמקומיות. החל משנת 2005 מפעילה הקרן תוכנית למנהיגות חינוכית בצה"ל בשיתוף עם חיל החינוך.

הכתבה פורסמה בדיילי מיילי:

https://www.pc.co.il/featured/313377/

 

Privacy Policy