מתחברים במהירות ועובדים מהבית

בחסות הקורונה מתבצע כיום הניסוי הגדול ביותר בהיסטוריה האנושית של עבודה מהבית. קבוצת גטר, שותפת זהב של מיקרוסופט, מסייעת לחברות וארגונים להטמיע במהירות טכנולוגיות של עבודה ולימוד מרחוק על פלטפורמת הענן ומציגה את המדריך העדכני לעבודה מהבית

בכתבה שפורסמה בעיתון הארץ דה מרקר ב-24.3.20

אפשרויות ארגוניות ופוטנציאל עסקי

רותם רוזמרין, ה-CTO של קבוצת גטר וראש יחידת Getter Tech Cloud- GTC.

 

רותם רוזמרין, ה-CTO של קבוצת גטר וראש יחידת Getter Tech Cloud- GTC., 2205268524

מי שמסייעת כיום למאות חברות ועסקים בישראל ליישם עבודה מרחוק היא קבוצת גטר, שותפת זהב של מיקרוסופט, שצברה ידע וניסיון רב בתחום הודות לתמיכה בחברות וארגונים – ממנעד רחב של וורטיקלים – בביצוע הטמעות של טכנולוגיות עבודה מרחוק.

“נוכח המצב, חברות רבות מבצעות כיום מעבר לעבודה מרחוק ומגלות את הפוטנציאל שיש בכך ליצירת חוויית עבודה חדשה, כזו שמגלמת בתוכה אפשרויות ארגוניות רבות ופוטנציאל עסקי רב”, אומר רותם רוזמרין, ה-CTO של קבוצת גטר וראש יחידת Getter Tech Cloud- GTC. רוזמרין הוא ארכיטקט ענן המתמחה ב-DevOps ובטרנספורמציית ענן והוא מוגדר כ-Microsoft Regional Manager – אחד מתוך 171 ארכיטקטים בעולם.

לרוזמרין ניסיון רב בתחום והרזומה שלו כולל הקמת חמש חברות סטארט-אפ שהתמחו בענן ונמכרו, בין היתר למיקרוסופט. הוא מעורב מזה שנים בפיתוח פרויקטים חשובים בתחום הענן ובתוקף תפקידיו הוא עומד בראש קבוצה המטמיעה בפועל את פתרונות הענן עבור מגוון רחב של לקוחות – מעסקים קטנים ובינוניים ועד תאגידים גדולים ובהם מערכת הביטחון, קופות חולים, משרדי ממשלה וחברות ההיי-טק.

עושר ארגוני רב

הכלי המרכזי אותו מטמיעה גטר הוא Microsoft Teams – אותה מערכת המאפשרת שליטה מרחוק, שיתוף שולחן העבודה, שיחות ועידה באינטרנט והעברת קבצים בין מחשבים. “ה- Teams הוא חלק בלתי נפרד כיום מחבילת ה-Microsoft Office 365”, מזכיר רוזמרין, “חבילה שירותי ענן המסופקת ומנוהלת על-ידי מיקרוסופט בפריסה של Data Centers והשימוש בה אפשרי מכל מקום. כבר היום משרד חינוך מאפשר לכל תלמיד נגישות לתוכנה”.

לכתבה המלאה הכנס ללינק מטההטמעה קלה ומהירה, hatmaa 4
https://www.themarker.com/labels/cloud-2020/1.8704464

Privacy Policy, prive