שותפים

Emesets, logo4

Emerset

חברת אמרסט מקבוצת גטר הינה החברה המובילה בישראל בנושא ניהול רישוי תוכנה (Software Asset Management) ומספקת שירותי ייעוץ רישוי תוכנה לארגונים בארץ ובעולם מעל ל – 12 שנה.
שירותי החברה כוללים מענה מקיף בנושאי ייעוץ לרישוי תוכנה, הכנה לביקורת רישוי (Audit), ליווי בחידוש הסכמי רישוי וכלים לניהול נכסי תוכנה. אמרסט הרחיבה את פעילותה למתן שירותי ייעוץ טכנולוגים בתחום הענן ופתרונות לתחום Cloud Cost Management.

לאתר החברה לחץ כאן

, logo 0007 1sheildox

Shieldox

פלטפורמת ה information intelligence של שילדוקס מזהה נקודות תורפה במידע עסקי ונותנת מענה לניהול הסיכונים של שיתוף בענן.
הפלטפורמה מבוססת למידה עצמית, מתחברת ב5 דקות, עובדת ללא מעורבות עובדים וללא הפרעה למשתמשים. האלגוריתם הייחודי מבוסס בינה מלאכותית ומבין מהו המידע העסקי, מה התנועה שלו, היכן הוא משותף, והאם הוא מהווה סיכון. לאתר החברה לחץ כאן

, logo5

Citrix

Citrix Systems, Inc הינה חברת תוכנה רב-לאומית אמריקאית המספקת שרתים, וירטואליזציה של שרתים, יישומים ושולחן עבודה , רשת, תוכנה כשירות (SaaS) וטכנולוגיות מחשוב ענן . נטען כי פתרונות סיטריקס נמצאים בשימוש על ידי יותר מ -400,000 לקוחות ברחבי העולם, כולל 99% מ- Fortune 100 ו 98% מ Fortune 500. לאתר החברה לחץ כאן

, logo7

Audiocodes

אודיוקודס בע"מ היא חברת טכנולוגיה ישראלית המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים להעברת קול ונתונים ברשתות תקשורת, המאפשרים לחברות טלפוניה לבנות רשת תקשורת על בסיס פרוטוקול האינטרנט כשהיא נהנית מאיכות של רשת תקשורת טלפוניה רגילה. אודיוקודס היא חברה ציבורית ומניותיה נסחרות בנאסד"ק ובבורסה לניירות ערך בתל אביב.

לאתר החברה לחץ כאן

, logo3

Adobe

חברת אדובי מערכות הוקמה בשנת 1982. משרדי ההנהלה של החברה נמצאים בקליפורניה. אדובי מפתחת תוכנות המיועדות לפלחי אוכלוסיה רבים: תלמידים, צלמים, משתמשים יחידים, מכללות, ארגונים ועוד. גטר טק הינה המשווקת המובילה בישראל של תוכנות אדובי המהוות תוכנות עיצוב ועריכת תמונות ומסמכים. לאתר החברה לחץ כאן

, 18

CloudHealth

CloudHealth Technologies הוקמה יחד על ידי דן פיליפס וג'ו קינסלה בשנת 2012. ב 2018 נרכשה ע"י VMware. הפלטפורמה של CloudHealth Technologies, המועברת באמצעות תוכנה כשירות (SaaS) אוספת ומנתחת נתונים משירותי מחשוב ענן וסביבות IT אחרות, כך שלקוחות יוכלו לדווח על עלויות, ליידע את המודלים העסקיים שלהם ולהקרין מגמות עתידיות. לאתר החברה לחץ כאן

, ruckus logo

Ruckus

גטר הינה הנציגה הרשמית של ראקס בישראל (RUCKUS ISRAEL). רקאס הינה חברה אמריקאית המוגדרת ע"י מכוני מחקר מובילים כגון גרטנר ו –IDC כמובילה בתחום טכנולוגיות אלחוט, לחברה מגוון רחב ביותר של פתרונות החל מנקודות גישה בודדות ועד לפתרונות לצבאות ולערים שלמות של מיליוני תושבים הכוללים רמת אבטחה וניהול גבוהים. כל זאת לצד ביצועים מדהימים וחיסכון בעלויות.

לאתר החברה לחץ כאן

 

, license deshborad web logo

License Deshborad

מערכת LD, הינה מערכת שפותחה בעקבות צורך גבוה לניהול יעיל ורזה של הוצאות נכסי התכנה בארגון ע"י חברה אנגלית בשם License Dashboard  שהחלה את פעילותה כ LAR של מיקרוסופט וברבות השנים התרחבה לניהול אלפי ספקיות תכנה במערכת אחת ייעודית. חברת אמרסט, היא נציגתה היחידית בישראל.
לאתר החברה לחץ כאן

, לוגו

Cognni

COGNNI מבית Shieldox היא פלטפורמה מבוססת Azure, שמתחברת לסביבת Microsoft 365תוך דקות בודדות, וללא צורך בשינוי הסביבה הקיימת, בהכשרות כ"א או יצירת חוקה, עושה מיפוי אוטומטי של המידע הארגוני המשותף ומאוכסן בענן, מעניקה נראות וחושפת סיכונים עליו . 

המערכת מאפשרת :

1.משפרת באופן מהותי את אופן העבודה והיעילות של צוותי אבטחת המידע בענן 

2. תורמת במיקוד והדגשת עיקרי הסיכונים לשיתופי מידע ומסמכים דרך המייל, OneDrive, SPOMS TEAMS ועוד.

3.מיפוי אוטומטי של נכסי המידע וזיהוי סיכונים בדפוסי שיתופי מידע

4. תאימות מלאה, הבנה של מי משתף מה ועם מי בתוך ומחוץ לארגון

5.תמיכה בתשתיות אכסון קבצים מקומיות

6.החיבור לשירות נעשה מרחוק, ולוקחת כ10-15 דק.

לאתר החברה- לחץ כאן.

Privacy Policy, prive