רישוי תוכנה

Logo Service

GTC מקבוצת גטר גרופ הינה Microsoft Large Solution Provider ככזאת הינה מספקת את תוכניות הרישוי Enterprise Agreement. כמו כן אנחנו Microsoft CSP DIRECT ומספקים את רישוי המוצרים דרך תוכנית ה- CSP הכוללת מערך תמיכה בלקוח Managed Services, בנוסף אנחנו מספקים מגוון רחב של תוכנות ביניהם: אדובי,סימנטק, VMWARE ותוכנות יעודיות מחו"ל בהתאם לבקשת הלקוח.

תחום הרישוי בארגונים היה מאז ומתמיד מורכב ודרש תשומת לב מיוחדת. מלבד יתרונות כניסת ה-(SaaS (Software as a Service לארגון נוצר הצורך בתכנון נכון של הסכמי הרישוי השונים, ארגונים רבים עלולים להסתמך על הסכמי רישוי שאינם תואמים את צרכיהם המדויקים, דבר שעלול לגבות מהם עלות גבוהה הרבה יותר.

GTC הינה חטיבת בוטיק מקצועית המתמחה בתכנון ויישום הסכמי רישוי תוכנה. הלקוח מקבל ליווי צמוד של Account Manager מוסמך המאפיין את צרכי הארגון ומתאים עבורו את הסכם הרישוי הטוב ביותר, הן מבחינה פיננסית והן מבחינה תפעולית. מטרת החטיבה היא לעזור ללקוח לייצר הסכם שישקף את מטרות הארגון אל מול תכתיבים שונים בהווה ובעתיד. בנוסף, ניתן לערוך במידת הצורך בדיקה תקופתית של התנהלות הארגון אל מול התוכנות הקיימות בממשק ולשפר ולשדרג תוך כדי התנהלות שוטפת.
מומחי הרישוי שלנו יסייעו לכם הן בהגדרת צרכים טכנולוגיים, כתנאי לרכישת הרישוי המתאים ביותר לקידום המטרות העסקיות של הארגון הן בחיסכון בעלויות ע"י סיוע בבחירת התוכנות הנחוצות לארגון. בנוסף, נסייע במו"מ מול ספקים, נדאג להנחות ומבצעים בהתאים לצורך וכמובן נסייע בהדרכה כיצד משתמשים ברישיונות שנרכשו באופן המותאם ביותר לצרכי הארגון. כל זאת יוביל להתייעלות בעבודה ולמניעת בזבוז משאבי הארגון.

מומחי הרישוי שלנו יסייעו בהתאמת ההסכם המתאים ביותר לצרכים שלכם:

(EA (Enterprise Agreement – רישוי שנתי. הארגון מחליט על תכולת הרישוי השנתית ומשלם עליה מראש.

(SPLA (Service Provider License Agreement – הסכם רישוי לספקי שירותים. הסכם זה מיועד לארגונים המעוניינים לספק שירותים המבוססים על המוצרים והיכולות של מיקרוסופט.

(hosting, תוכנות ייעודיות, תשתיות ועוד) ללקוחות קצה.

(CSP (CLOUD SOLUTION PROVIDER – הסכם רישוי המותאם לעולם הענן. מתבסס על תשלום חודשי /שנתי ע”פ שימוש, עם גמישות מלאה לשינויים חודשיים בהתאם להתפתחויות העסקיות ולגידול או הקיטון העונתי בפעילות הארגון.

תכניות רישוי מותאמות למגזרים מקצועיים.

 

Privacy Policy